5.2.2019, 14:54

Vyšlo únorové vydání časopisu IN!

Vyšlo únorové vydání časopisu IN!

Únor je tento rok opravdu bílý a náš IN! také.

Několik let jsme se snažili valentýnské téma moc nezmiňovat, ale tento rok jsme se rozhodli, že únorové IN! bude plné lásky, přátelství a zajímavostí. Tak doufáme, že se vám bude dobře číst.

Rozhovor - Šaty dělaj člověka

Hlavní rozhovor únorového čísla je o módě, stylingu, kráse, lásce a víře. Žaneta Teaotea je stylistkou a také zajímavou ženou, která má neméně zajímavý život. Jak se seznámila se svým mužem, který je z Tahiti, jak objevit, co vás baví, a také jak se správně oblékat, o tom všem je náš rozhovor.

Dortíky od srdce

Když chce člověk rozdávat radost, neměl by vynechat žádnou příležitost to udělat! A i když někdo Valentýna ze zásady neslaví, i tento svátek může být důvod vzpomenout si na své blízké a nějak je mile překvapit. V rubrice Ingredience vám nabízíme dvě pochoutky, které můžete použít na jakoukoliv příležitost, když zvolíte tu správnou dekoraci. My zvolili tentokrát srdce. :-)

Voníte se?

Připravili jsme si pro vás malou expedici do světa vůní. Protože není parfém jako parfém. Opravdový parfém obsahuje kolem 15–30 % vonné esence a vyrábějí ho jenom některé značky. Je to poměrně luxusní a cenově drahá záležitost. Proto rozhodně ne všechny vůně nabízené v parfumeriích jsou opravdové parfémy. Takže co  máte s největší pravděpodobností doma?

Dotazy a odpovědi

Poč? To bývá častá otázka, kterou slýchávají naši odborníci na bolavá srdce, školu i přátelství od  našich čtenářek. V únorovém čísle si posvítíme na problémy s kamarády, nepochopenou láskou a problémy se školou.

Inspirativní osobnost

Lidí, kteří nás ohromí svou vytrvalostí a neuvěřitelným osudem, snad nikdy nebude dost. Tentokrát vám představíme Ondru, který nám svým běháním vyrazil dech. Ondřej Zmeškal totiž uběhl 600 km napříč Českou republikou spolu se svým psem, slepeckou holí a traséry, kteří ho doprovázeli při jeho běhu.

Nepochopení víry

Vše, co souvisí s vírou nám může připadat nezáživné a mnohdy frustrující. V naší rubrice Duchovní Injekce boříme mýty o víře. Jedním z témat je svátost Smíření. Je opravdu jen pro slabochy? Je vůbec třeba? O co vlastně při ní jde? Jaké zkreslené představy o ní máme?  Uvědomujeme si, že jde především o setkání s Boží láskou?

Fotoromán s názvem Osudové setkání je o přátelství i lásce, pochopení i zradě, radosti i bolesti. A jestli máte chuť se spíš zasmát, tak si nalistujte vtipy a rubriku Zábava. Nebude chybět ani luštění a soutěže.

 

Radostný, a třeba i trochu zamilovaný, únor vám přeje redakce IN!

Časopis IN! - dívčí svět
Články, rubriky a objednání časopisu
naleznete na internetové adrese www.in.cz.

Časopis IN! můžete též zakoupit
síti prodejen Karmelitánského nakladatelství.

Čtení z dnešního dne: Pondělí 22,4,

Sk 2,14.22b-33; Mt 28,8-15

Komentář k Mt 28,8-15: Běžícím ženám, plným „strachu i radosti“, jde naproti sám Ježíš. I dnes jde vstříc těm, kdo se snaží radostnou zprávu šířit dál…

Zdroj: Nedělní liturgie

Den Země - 22. dubna

Den Země - 22. dubna
(22. 4. 2019) 22. dubna si celosvětově připomínáme Den Země. Nejde o svátek, kdy bychom se měli stát nějakými pohanskými uctívači...

Proč se Velikonoce nazývají Velikonoce?

Proč se Velikonoce nazývají Velikonoce?
(22. 4. 2019) Proč neříkáme třeba Vajíčkonoce? Nebo Jaronoce?

Svatý Vojtěch (23. duben)

(22. 4. 2019) Dvakrát z Čech odešel a dvakrát se vrátil. Svůj život završil mučednickou smrtí při hlásání evangelia pohanům v...

Velikonoční "Pokoj vám", neboli šalóm

(21. 4. 2019) Výraz "pokoj vám", v hebrejštině "shalom", shrnuje celé velikonoční poselství....

Velikonoční aleluja

(21. 4. 2019) Co znamená výraz Aleluja + Aleluja od Georga Friedricha Händela

Velikonoce - svátky jara?

(21. 4. 2019) Velikonoce jsou svým původem svátkem jara. Již ale Židé dali kananejskému pohanskému svátku jara zcela nový význam...

Velikonoce

Velikonoce
(21. 4. 2019) Květná neděle, Zelený čtvrtek, Velký pátek, Bílá sobota; velikonoční noc (vigilie), příběh Velikonoc

Celosvětový den skautů - 24. duben

Celosvětový den skautů - 24. duben
(21. 4. 2019) Na svátek sv. Jiří se po celém světě připomíná Den skautů.

P. Emil Kapaun - výročí narození 20. 4. 1916

P. Emil Kapaun - výročí narození 20. 4. 1916
(19. 4. 2019) Emil Kapaun byl Americký katolický kněz s českými kořeny, který zahynul v zajateckém táboře v Severní Koreji v roce...