Únor je tento rok opravdu bílý a náš IN! také.

Několik let jsme se snažili valentýnské téma moc nezmiňovat, ale tento rok jsme se rozhodli, že únorové IN! bude plné lásky, přátelství a zajímavostí. Tak doufáme, že se vám bude dobře číst.

Rozhovor - Šaty dělaj člověka

Hlavní rozhovor únorového čísla je o módě, stylingu, kráse, lásce a víře. Žaneta Teaotea je stylistkou a také zajímavou ženou, která má neméně zajímavý život. Jak se seznámila se svým mužem, který je z Tahiti, jak objevit, co vás baví, a také jak se správně oblékat, o tom všem je náš rozhovor.

Dortíky od srdce

Když chce člověk rozdávat radost, neměl by vynechat žádnou příležitost to udělat! A i když někdo Valentýna ze zásady neslaví, i tento svátek může být důvod vzpomenout si na své blízké a nějak je mile překvapit. V rubrice Ingredience vám nabízíme dvě pochoutky, které můžete použít na jakoukoliv příležitost, když zvolíte tu správnou dekoraci. My zvolili tentokrát srdce. :-)

Voníte se?

Připravili jsme si pro vás malou expedici do světa vůní. Protože není parfém jako parfém. Opravdový parfém obsahuje kolem 15–30 % vonné esence a vyrábějí ho jenom některé značky. Je to poměrně luxusní a cenově drahá záležitost. Proto rozhodně ne všechny vůně nabízené v parfumeriích jsou opravdové parfémy. Takže co  máte s největší pravděpodobností doma?

Dotazy a odpovědi

Poč? To bývá častá otázka, kterou slýchávají naši odborníci na bolavá srdce, školu i přátelství od  našich čtenářek. V únorovém čísle si posvítíme na problémy s kamarády, nepochopenou láskou a problémy se školou.

Inspirativní osobnost

Lidí, kteří nás ohromí svou vytrvalostí a neuvěřitelným osudem, snad nikdy nebude dost. Tentokrát vám představíme Ondru, který nám svým běháním vyrazil dech. Ondřej Zmeškal totiž uběhl 600 km napříč Českou republikou spolu se svým psem, slepeckou holí a traséry, kteří ho doprovázeli při jeho běhu.

Nepochopení víry

Vše, co souvisí s vírou nám může připadat nezáživné a mnohdy frustrující. V naší rubrice Duchovní Injekce boříme mýty o víře. Jedním z témat je svátost Smíření. Je opravdu jen pro slabochy? Je vůbec třeba? O co vlastně při ní jde? Jaké zkreslené představy o ní máme?  Uvědomujeme si, že jde především o setkání s Boží láskou?

Fotoromán s názvem Osudové setkání je o přátelství i lásce, pochopení i zradě, radosti i bolesti. A jestli máte chuť se spíš zasmát, tak si nalistujte vtipy a rubriku Zábava. Nebude chybět ani luštění a soutěže.

 

Radostný, a třeba i trochu zamilovaný, únor vám přeje redakce IN!