Ve dnech 8.-10. března 2024 proběhne v Arcibiskupském semináři v Praze duchovní obnova pro muže ve věku 15 až 30 let. Víkend bude zaměřen na téma Mužství a víkendem bude provádět Josef Prokeš, kněz českobudějovické diecéze.

 

POSTNÍ TAMMÍM
Pokud jsi mladý muž mezi 15 až 30 lety, máš jedinečnou příležitost zúčastnit se ryze mužské postní duchovní obnovy v pražském semináři! 

CO JE TO TAMMÍM?
Tammím je inspirativní přednáška, prostor pro ticho a duchovní rozhovor, společná liturgie, ale také přátelská atmosféra s dalšími mladými muži.

CO NÁS ČEKÁ?
Postní víkend bude na téma: MUŽSTVÍ. Do pražského semináře zavítá kněz českobudějovické diecéze Josef Prokeš, který v letech 2008–2015 působil jako spirituál Biskupského gymnázia a momentálně je od 1. července 2017 ustanoven administrátorem farnosti Vodňany. Rád se věnuje sportu – běhu, plavání, jízdě na kole a na běžkách, lezení po horách. Také je vášnivý skaut a při studiích na ČVUT byl vůdcem 20. skautského oddílu Ginkgo v Českých Budějovicích. V roce 2019 vyšla jeho knížka s názvem Pán se stará.

PŘIHLÁŠKA
https://forms.gle/aAk68BAJCtd91pjx7
Přijeď, těšíme se na tebe!		</div>		</div>


				
		

		<div class=