Brzy budou prázdniny a kostely budou otevřeny i pro náhodné kolemjdoucí, trávící v našem okolí třeba dovolenou. Připravili jsme pro vás výběr letáčků z Brněnské tiskové misie.

 

Malý prázdninový kvíz 

Tajenky šesti úkolů tvoří výčet zázračných znamení Pána Ježíše, která učinil za pobytu na zemi na důkaz, že je očekávaný Mesiáš. Luštitelé, kteří kvíz správně vyřeší a navíc nakreslí obrázek, budou zařazeni do slosování o ceny. 

 

 

Správná mapa pro náš život 

Kate byla vášnivou turistkou. Jednou jen na chvíli sešla z turisticky značené cesty a už ji nenašla… Také my se v našem životě setkáváme s množstvím „značek“ a „map“. Kterou si však vybrat?

Víra – potřebuje člověk 21. století víru v Boha?

Mnoho lidí na naší planetě věří, že jediná věc, která existuje, je hmota. Hrdě prohlašují, jak si na všechno vystačí sami… A přesto, ve skrytu duše si stejně přejí, aby život smrtí nekončil.

Konečně svobodný 

„Ležím v trávě a po chvíli zjišťuji, že necítím své tělo. Hlavou mi bleskne – teď jsi ochrnul, pád z kola ti poranil páteř! Teď už nemá smysl žít. Najednou ve mne zesílil hlas: „Je načase, abys začal křičet o pomoc!“ Jako zázrakem mě někdo uslyšel a zavolal záchranku.“ 

7 ZABIJÁKŮ MANŽELSTVÍ 

Stejně jako plodiny na zahradě, tak ani manželství bez potřebné péče jen tak samo od sebe nepokvete. Autoři textu nabízí rady, které v praxi mohou být návodem na šťastné, kvetoucí manželství.